AB Poland Travel

AB Poland Travel to organizator turystki specjalizujący się w obsłudze firm i osób indywidualnych w Polsce i centralnej Europie. Naszą misją jest dzielenie się pasją do odkrywania Polski oraz organizowanie pobytu gości na najwyższym poziomie.

Mysia3

Mysia3 to luksusowy kompleks handlowo - usługowy w ścisłym centrum Warszawy, zlokalizowany pomiędzy placem Trzech Krzyży i Rondem de Gaulle’a. Na pięciu poziomach kameralnej kamienicy utrzymanej w nowoczesnym, industrialnym stylu zlokalizowane są autorskie sklepy z: modą, biżuterią, artykułami wyposażenia wnętrz a także: galeria fotografii, kawiarnia oraz przestrzeń konferencyjna.

Thai Bali spa

Thai Bali spa oferuje tajskie i balijskie masaże wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów. To doskonały relaks dla duszy i ciała.

The Alchemist Gastropub

The Alchemist Gastropub zlokalizowany jest na tyłach Placu Piłsudskiego w budynku Metropolitan zaprojektowanym przez sir Normana Fostera. Czekają na Państwa wspaniałe dania, niepowtarzalna atmosfera, szeroki wybór kraftowych alkoholi, win, piw, szampanów, whisky, ginów. W specjalnej strefie goście sami wybierają i nalewają sobie trunki.

Warsaw Pass

Warsaw Pass jest oficjalną kartą turysty, upoważniającą do korzystania z wielu atrakcyjnych zniżek.