Kolejne dobre powody, aby być z nami

Oprócz regularnej linii, nasze autobusy są do Państwa dyspozycji przy wielu innych okazjach takich, jak np. imprezy firmowe, spotkania rodzinne. Oferujemy wycieczkę i niecodzienne wrażenia widokowe z górnego pokładu z odkrytym dachem. Na pokład jednorazowo zabieramy 70 osób. Realizujemy różnego rodzaju usługi kompleksowe, dostosowując serwis do oczekiwań Gości.

Dla placówek edukacyjnych

Chcielibyśmy zaprosić Was na fascynującą wycieczkę po Stolicy. Nasz piętrowy autobus obwiezie Was po najpiękniejszych miejscach Warszawy i zapewni niezapomniane widoki z górnego pokładu. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o tym magicznym mieście.

Imprezy okolicznościowe

Skorzystaj z wyjątkowego środka transportu. Przewieziemy gości weselnych, połączymy zwiedzanie z odpoczynkiem. Nasze autobusy ze względu na gabaryty to dobry pomysł na zorganizowanie kawalerskiego, panieńskiego, urodzin itp.

Dla klientów biznesowych

Wycieczka naszym autobusem to propozycja na niekonwencjonalną imprezę firmową. Specjalnie na Państwa życzenie ułożymy trasę przejazdu oraz odbierzemy Gości z umówionego miejsca, zapewniając wysoki standard obsługi przez nasz zespół. Zachęcamy do składania zapytań na adres warsaw@city-sightseeing.pl.