+48 577 073 770

Zmiana rozkładu jazdy od 9 lipca 2018

W związku z kolejnym etapem remontu ulicy Miodowej i planowym zamknięciem skrzyżowania z ulicą Senatorską, nasze linie nie będą obsługiwać przystanku nr 5 OLD TOWN. W zamian uruchomiony zostanie przystanek wspólny dla obu linii PLAC PIŁSUDSKIEGO 01 a dodatkowo od poniedziałku do piątku linia niebieska będzie zatrzymywać się na przystanku UNIWERSYTET 01. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. […]

Read more

Godziny pracy 31 maja

W Boże Ciało nasze autobusy kursują według rozkładu weekendowego.

Read more

1-3 maja 2018

Szanowni Państwo, pracujemy w standardowych godzinach. Z uwagi na zgromadzenia publiczne oraz prace remontowe w okolicach Ronda Dmowskiego (do 7 maja), nasze trasy ulegają zmianom. Pełna informacja dostępna na przystankach 1 (E. Plater) oraz 5 (Stare Miasto).  

Read more

10 kwietnia 2018

Szanowni Państwo, w dniu 10 kwietnia nasz autobus realizuje trasę łączącą obie linie: Niebieską i Czerwoną w jeden przejazd trwający około 2 godzin zegarowych. Na trasie zostaną uwzględnione wszystkie ważne obiekty, jak Łazienki, POLIN, Muzeum Powstania Warszawskiego, Stare Miasto. Przystanki nr 4 Zachęta, nr 6 Ordynacka/Nowy Świat, nr 7 Foksal/Muzeum Narodowe zostają zawieszone. Przepraszamy za utrudnienia.

Read more

Zmiana przystanków

Informujemy, że w związku z pracami na ulicy Miodowej czasowo zawieszamy funkcjonowanie przystanku nr 5 OLD TOWN, zlokalizowanego na ulicy Podwale. Najbliższy dostępny przystanek to Plac Zamkowy/ CASTLE SQUARE – do odwołania. Jednocześnie na niebieskiej linii (BLUE LINE) uruchamiamy przystanki ORDYNACKA 01 oraz PLAC TRZECH KRZYŻY 03.

Read more