Kolejne dobre powody aby być z nami

Jesteśmy najbardziej znaną marką na całym świecie.  Wymyśliliśmy usługę objazdów turystycznych po mieście autobusami piętrowymi oraz zasadę Hop on hop off. Inni mogą nas tylko kopiować. Wskocz na pokład do oryginalnego City Sightseeing. My wiemy jak to robić!

Reklama na autobusach

Nasze autobusy ze względu na gabaryty, charakterystyczny i niepowtarzalny design szczególnie zwracają na siebie uwagę. Pojawiają się na ulicach 7 dni tygodniu w centralnych miejscach Warszawy oraz w godzinach, kiedy jest największy ruch uliczny. Docieramy do konsumentów restauracji, pubów, gości hotelowych oraz wszystkich tych, którzy pojawiają się na zatłoczonych ulicach centrum.

Reklama wewnątrz autobusu

Proponujemy Państwu niezwykle skuteczne narzędzie marketingowe w postaci reklamy na monitorach.

Reklama w folderze

Folder z informatorem oraz mapką otrzymuje każdy uczestnik naszej wycieczki. Folder ten znajduje się również w biurach turystycznych, informatorach, hotelach i wszystkich innych punktach partnerskich. Reklama może być umieszczona na całej powierzchni jednego skrzydła. Możliwą są również mniejsze lub większe formaty.

Reklama na biletach

Do Państwa dyspozycji oddajemy powierzchnie reklamową na odwrocie naszych biletów. Każdy turysta otrzymuje bilet uprawniający do korzystania z naszej usługi przez co najmniej 24h i każdorazowo wsiadając jest obowiązany do okazywania go kierowcy. Dodatkowo zachowując bilet otrzymuje zniżkę w innych lokalizacjach na całym świecie. Dzięki czemu państwa reklama będzie wielokrotnie oglądana w ciągu dnia.