Kolejne dobre powody aby być z nami

Oprócz regularnej linii nasze autobusy są do Państwa dyspozycji przy wielu innych okazjach takich jak np. imprezy firmowe. Oferujemy wycieczkę i wyjątkowe wrażenia widokowe z górnego pokładu z odkrytym dachem. Możemy potem zawieźć Państwa do wybranej restauracji lub teatru. Realizujemy różnego rodzaju usługi kompleksowe.

Dla placówek edukacyjnych

Chcielibyśmy zaprosić Was na fascynującą wycieczkę po Gdańsku. Nasz piętrowy autobus obwiezie Was po najpiękniejszych miejscach Gdańska i zapewni niezapomniane widoki z górnego pokładu. Dowiecie się wielu ciekawych rzeczy o Gdańsku. Na życzenie proponujemy również kompleksową usługę (wspolny bilet) – zawieziemy Was do dowolnego Muzeum, Teatru lub na pyszny obiad na Starówce.

Imprezy okolicznościowe

Skorzystaj z wyjątkowego środka transportu. Przewieziemy gości weselnych, połączymy zwiedzanie z odpoczynkiem. Nasze autobusy ze względu na gabaryty to dobry pomysł na zorganizowanie kawalerskiego, panieńskiego, urodzin itp. Np. nad Wisłą albo innych wskazanych miejscach Gdańska.

Dla klientów biznesowych

Wycieczka naszym autobusem to propozycja na niekonwencjonalną imprezę firmową. Na życzenie połączymy wycieczkę z innymi atrakcjami np. kolacją w restauracji, teatrem, czy inną imprezą. Kompleksowa usługa to dla naszych klientów zawsze taniej, łatwiej i wygodniej.
Zorganizowane, kompleksowe usługi to zawsze atrakcyjna cena i wygoda.